052-220-5015

אקווריום תלוי על הקיר / פלזמה / תמונה

אקווריום פלזמה הוא אחד האקווריומים המרשימים ביותר שמשדרג משמעותית את החלל. האקווריום הינו רהיט “חי” אשר נראה כמו תמונה תלויה על הקיר. הינו יושב על תמיכה אשר לא נראית לעיין ולא תופסת מקום בחלל הבית, בדומה למסך טלוויזיה שתלויה על הקיר.

היתרון של אקווריום זה הוא גמישות מיקומו כיוון שניתן לתלות את האקווריום בכל קיר אשר בקרבתו נקודת חשמל.
אופן הקיבוע של האקווריום לקיר הוא ע”י מסגרת ברזל מגולוונת אשר מחברים אותה לקיר בעזרת קדיחה וברגים מאסיביים בשם “ג’מבו”.

על המסגרת מניחים את האקווריום בצורה שלא ניתן לראותה. אופן התליה הינו בטיחותי בתנאי שהקיר בנוי מבלוקים או בטון, קיר גבס לעומת זאת לא יכול לשאת את משקל האקווריום- אלא אם מפרקים את הקיר ובונים תמיכה פנימית אך דבר זה מייקר את העלויות.

האקווריום נבנה עם מערכת פילטריזציה ביולוגית פנימית אשר מוסתרת בדפנות האקווריום יחד עם יתר הצנרת וחוטי החשמל, שנמאים מאחורי חיפוי נגרות עץ ברמת גימור גבוה אשר עמידה בפני מים וצבוע בשלל צבעים ע”י “צבע בתנור” או “פורמייקה” לפי טעם אישי.

מידות הגובה והרוחב של זכוכית האקווריום מוגבלות מסיבות בטיחותיות כיוון שהאקווריום תלוי על קיר שאמור לשאת את משקלו. לעומת זאת אורך האקווריום לא מוגבל כיוון שהמשקל מתפזר על שטח גדול יותר של הקיר.

אורך אקווריום מקסימאלי: 3.6 מטר (ואף ניתן להכפיל ע”י תפר והצמדת זכוכית נוספת)
רוחב אקווריום מקסימאלי: 20 ס”מ
גובה אקווריום מקסימאלי: 60 ס”מ
יש לקחת בחשבון כי חיפוי הנגרות סביב זכוכית האקווריום מוסיף לכל צד בערך 5 ס”מ, אך משקלו זניח באופן יחסי.

האקווריום נבנה לפי התאמה אישית ולפי המרחב הקיים. מתאים במיוחד למבואות, קירות חזית, סלונים, חדרי המתנה, משרדים, מרפאות, בתי מלון, מסעדות ועוד.

יש להבחין בין ההבדלים של “אקווריום תלוי על הקיר (פלזמה)” כפי שתואר כאן לעיל, ולבין “אקווריום בתוך הקיר

הקמה ובניית אקווריום תלוי על הקיר מתבצעת במלואה על ידי חברת “מנדרין-אקווריומים ובריכות נוי” משלב התכנון ועד שלב הביצוע – לחץ כאן לקבלת הצעת מחיר

אקווריום פלזמה