052-220-5015

"מנדרין – אקווריומים ובריכות נוי" מבצעים שירותי תחזוקה לבריכות דגים ונוי.

תחזוקה של המערכות החשמליות וטיפול במי בריכת הנוי הינם הכרחיים כדי ליצור מים צלולים וראויים לגידול דגי-נוי וצמחים. כך נשמר מפני מוות ומחלות דגים, בלאי והרס מיותר של הציוד היקר המותקן במערכת.

תחזוקת בריכות נוי

תחזוקת בריכת נוי, ובעיקר תחזוקה תקופתית של כלל המערכות החשמליות וטיפול במי בריכת הנוי מהווים דרישה למען יצירת מים צלולים וראויים לגידול דגי-נוי וצמחים אקזוטיים בכל ימות השנה. כפועל יוצא מכך תשמרו מפני מוות ומחלות דגים, בלאי מיותר של הציוד היקר המותקן במערכת וירידה לטמיון של הזמן הרב שהשקעתם בטיפוח בריכת הנוי. כל זאת בעבור עלויות אחזקה זניחות באופן יחסי.

בריכת נוי הינה מערכת ביולוגיות טבעיות אשר דורשת מכם הקדשה של זמן למטרת טיפול יעיל. הזנחת תחזוקת בריכת הנוי והימנעות מטיפול בתקלות במערכת גורמות לבעיות של עכירות במים, חוסר איזון ביולוגי, סירחון, ריקבון, מחלות דגים, ותוך זמן קצר תמותה של כל דגי-הנוי והשבתת בריכת הנוי.

כדי למנוע בעיות מעין אלו אנו נותנים שירותי ניקוי ותחזוקת בריכות נוי ברוב רחבי הארץ וברמה גבוהה על בסיס תקופתי או חד-פעמי, בעזרת ציוד מקצועי מהשורה הראשונה תוך מענה מהיר ושירותי

תחזוקת אקווריום

אופן תחזוקת בריכת הנוי

  • ניקוי יסודי חיצוני ופנימי ע"י ציוד מקצועי – כולל שאיבת רפש מקרקעית בריכת הנוי.
  • הסרת אצות מדפנות בריכת הנוי והמפל על ידי מכשיר לחץ מים "גרניק".
  • ניקוי יסודי של מערכות הפילטרים והמשאבות.
  • אבחון ערכי המים – בדיקה של מדדים, "חנקות" ומחלות דגי-נוי.
  • החלפת מים בבריכת הנוי ואיזון המים ע"י הוספת תכשיר "אנטי-כלור" למי הברז והוספת תכשיר "בקטריות" למים.
  • טיפול בתקלות מסביב לשעון- עומד לרשותנו מחסן עם מלאי מגוון אשר מאפשר תיקון או החלפה באופן מהיר ויעיל (פילטרים, משאבות, צנרות, יריעות, דליפות וכו').
  • מזון לדגי נוי – הספקה והדרכה לתזונה נכונה.
  • הפעלה ובדיקת תקינות כל המערכות.

אנו מאמינים כי שירות איכותי, זמינות גבוהה וסטנדרטים מקצועיים גבוהים ימנעו מכם בעיות שעלולות להתרחש בכל מערכת ביולוגית וכך ליהנות מפיסת הטבע שלכם.

 

תחזוקת בריכות נוי במגזר העסקי, המוסדי והציבורי

"מנדרין – בריכות נוי" מאפשרים שירות תחזוקת בריכת הנוי (מכל הסוגים כולל אקולוגית) בתדירות קבועה וע"פ לוח זמנים שנקבע מראש – שבועית או חודשית ע"פ צורכי בריכת הנוי והגוף הממונה עליה.
בנוסף למקצועיות שלנו, לפני תחילת כל טיפול נקבל מהגוף הממונה על בריכת הנוי "רשימת דרישות" שאותן חשוב לו שנבצע וכך יהיה ע"פ הסטנדרטים הגבוהים שלנו.

צור קשר

הנכם מוזמנים ליצור קשר לקבלת ייעוץ ללא עלות- טופס יצירת קשר נמצא בתחתית העמוד או – לחץ כאן