052-220-5015

הגינה אינה רק נוף הנשקף מהבית, אלא גם מקום לחיות בו ולפיכך רצוי לתכננה בקפידה ולהשקיע בה. בשנים האחרונות בריכת נוי מהווה חלק מרכזי במראה הטבעי של הגינה או המבואה, דרכה ניתן לממש כל חזון עיצובי בעזרת השילוב הפסטורלי המנצח: פכפוך זרימת מים מרגיעה, דגי נוי וצמחי מים אקזוטיים. כדי שתוכלו אף אתם ליהנות מחוויה שכזאת, חברת "מנדרין – אקווריומים ובריכות נוי" בונה עבורכם מגוון רחב של בריכות נוי בהתאמה אישית בכל גודל וצורה לפי רצונכם וטעמכם האישי.

בניית בריכות נוי

הקמת בריכת-נוי לא דורשת מכם המון תשומת לב וטיפול כאשר הינה מתוכננת ומתוחזקת היטב, אך עם זאת דרוש ידע ומקצועיות בשלב הבנייה וההקמה.

בתהליך בניית בריכת נוי ישנם שיקולים רבים שאותם יש לקחת בחשבון, כגון: הצבת מערכת החשמל ע"פ תקני בטיחות, עומק החפירה, זווית החפירה, שימוש ביריעות גיאוטכניות למניעת פציעת היריעה וחדירת שורשים, סוג ועובי יריעת האיטום אשר תונח בתחתית בריכת הנוי, שימוש בבטון קונסטרוקטיבי בעל אטימות למאגרי מים וכדומה.

בניית בריכות נוי ודגים היא המומחיות שלנו, חברת "מנדרין – אקווריומים ובריכות נוי" מתמחה בתכנון, עיצוב והקמת בריכות נוי ומפלים בכל גודל וצורה, תחת מסגרת תקציב נוחה. אנו מבצעים את כל המדידות הדרושות, ולאחר אישור התכנית נבצע התקנה של הציוד הנדרש, עיצוב פנים בריכת הנוי וסביבתה, עד השלב הסופי של תפקוד כל המערכות החשמליות כנדרש ובחירה משותפת של סוג, גודל וכמות דגי-הנוי המתאימים לטעמכם ולנפח בריכת הנוי.

בניית בריכת דגים

מיטב חומרי הגלם והציוד

כאן נדגיש כי אנו עובדים עם מיטב חומרי הגלם והציוד הקיים בתחום האקווטיקה, תוך שילוב של מערכות חכמות בעלות טכנולוגיה חדישה ובעלות תו-תקן בטיחותי, וכל זאת באחריות ארוכת טווח על הציוד המסופק על-ידינו. בעזרת המערכות והציוד שאותם אנו מספקים, הלקוח יוכל להעניק טיפול תקופתי מינימאלי בבריכת הנוי, ליצור מים צלולים וראויים לגידול דגי-נוי, וכפועל יוצא מכך ליהנות מתוצאות מרהיבות ולחסוך בעתיד כסף וזמן יקר.

כמו כן בריכות הנוי אשר אנו בונים, יחד עם הידע והניסיון שרכשנו במשך השנים, מתוכננות באופן אולטימטיבי לתחזוקת הבריכה באופן יעיל, נוח ופרקטי לטווח הארוך.

סוגי בריכות נוי אשר אנו בונים:

בין לקוחותינו

חברתנו עוסקת בבניית בריכות נוי ופרויקטים במגזר הפרטי והעסקי, חברות בנייה קבלניות, בגופים מוסדיים וציבוריים, רשויות מקומיות, אולמות וגני אירועים וכו'.
כמו כן פרויקטים מיוחדים לאדריכלים ומעצבי פנים, אדריכלי נוף, גננים וכו' לבניית בריכות נוי בגינות, מבואות, חצרות, מתחמים ציבוריים וכדומה.

צור קשר

הנכם מוזמנים ליצור קשר ולקבל ייעוץ ראשוני ללא התחייבות – טופס יצירת קשר נמצא בתחתית העמוד או – לחץ כאן