052-220-5015

"מנדרין – אקווריומים ובריכות נוי" מבצעים שירותי תחזוקה לאקווריומים.

תחזוקה של המערכות החשמליות וטיפול במי האקווריום הינם הכרחיים כדי ליצור מים צלולים וראויים לגידול דגי-נוי וצמחים. כך נשמר מפני מוות ומחלות דגים, בלאי והרס מיותר של הציוד היקר המותקן במערכת.

תחזוקת אקווריומים

תחזוקת אקווריומים, ובעיקר תחזוקה תקופתית של כלל המערכות החשמליות וטיפול במי האקווריום מהווים דרישה למען קבלת מים צלולים וראויים לגידול דגי-נוי, צמחים ואלמוגים בכל ימות השנה. כפועל יוצא מכך תשמרו מפני מוות ומחלות דגים, בלאי מיותר של הציוד היקר המותקן במערכת וירידה לטמיון של הזמן הרב שהשקעתם בטיפוח. כל זאת בעבור עלויות אחזקה זניחות באופן יחסי.

אקווריום הנו מערכת ביולוגיות טבעיות אשר דורשת מכם הקדשה של זמן למטרת טיפול יעיל. הזנחת תחזוקת האקווריום והימנעות מטיפול בתקלות במערכת גורמות לבעיות של עכירות במים, חוסר איזון ביולוגי, סירחון, ריקבון, מחלות דגים, ותוך זמן קצר תמותה של כל דגי-הנוי והשבתת האקווריום.

כדי למנוע בעיות מעין אלו אנו נותנים שירותי ניקוי ותחזוקת אקווריומים ברוב הארץ וברמה גבוהה על בסיס תקופתי או חד-פעמי, בעזרת ציוד מקצועי מהשורה הראשונה תוך מענה מהיר ושירותי

תחזוקת אקווריומים

אופן תחזוקת האקווריום

  • ניקוי יסודי חיצוני ופנימי ע"י ציוד מקצועי – כולל שאיבת רפש מהקרקעית האקווריום והסרת אצות מהדפנות.
  • ניקוי יסודי של מערכות הפילטרים והמשאבות.
  • אבחון ערכי המים – בדיקה של מדדים, "חנקות" ומחלות דגי-נוי.
  • רענון והחלפה של 30-40 אחוז מי האקווריום ואיזונם ע"י הוספת תכשיר אנטי-כלור למי הברז והוספת תכשיר בקטריות למים.
  • טיפול בתקלות מסביב לשעון- עומד לרשותנו מחסן עם מלאי מגוון אשר מאפשר תיקון או החלפה באופן מהיר ויעיל.
  • מזון לדגי נוי – הספקה והדרכה לתזונה נכונה.
  • הפעלה ובדיקת תקינות כל המערכות.

אנו מאמינים כי שירות איכותי, זמינות גבוהה וסטנדרטים מקצועיים גבוהים ימנעו מכם בעיות שעלולות להתרחש בכל מערכת ביולוגית וכך ליהנות מפיסת הטבע שלכם.

תחזוקת אקווריומים במגזר העסקי, המוסדי והציבורי

"מנדרין – אקווריומים" מאפשרים שירות תחזוקת אקווריומים מכל הסוגים בתדירות קבועה וע"פ לוח זמנים שנקבע מראש – שבועית או חודשית ע"פ צורכי האקווריום והגוף הממונה עליו.
בנוסף למקצועיות שלנו, לפני תחילת כל טיפול נקבל מהגוף הממונה על האקווריום "רשימת דרישות" שאותן חשוב לו שנבצע וכך יהיה ע"פ הסטנדרטים הגבוהים שלנו.

צור קשר

הנכם מוזמנים ליצור קשר לקבלת ייעוץ ללא עלות- טופס יצירת קשר נמצא בתחתית העמוד או – לחץ כאן