052-220-5015

אקווריום הנו חפץ נוי בדיוק כמו כל רהיט דקורטיבי אחר, ובהיותו ככזה הצבתו משפרת משמעותית את מראה הבית והחלל. כדי שתוכלו אף אתם ליהנות מחוויה שכזאת חברת "מנדרין – אקווריומים ובריכות נוי" בונה עבורכם מגוון רחב של אקווריומים מעוצבים לפי מידה ובהתאמה אישית לפי רצונכם וטעמכם האישי.

בניית אקווריומים

הצבת אקווריום לא דורש מכם המון תשומת לב וטיפול כאשר הינו מתוכנן ומתוחזק היטב, אך עם זאת דרוש ידע ומקצועיות בשלב הבנייה וההקמה.

בתהליך בניית אקווריום בהתאמה אישית לפי מידה ישנם שיקולים רבים שאותם יש לקחת בחשבון, כגון: עמידה ביחס בין גובה האקווריום לבין עובי הזכוכית, עמידה ביחס בין משקל האקווריום ולבין סוג המעמד וחומר הגלם עליו יושב האקווריום, כמות ומיקום החיזוקים, סוג הסיליקון, סוג וזוויות התאורה, מיקום האלמנט בחלל וכדומה. בניית אקווריום לפי סטנדרטים גבוהים תספק רמת בטיחות מקסימאלית.

בניית אקווריומים מעוצבים היא המומחיות שלנו, חברת "מנדרין – אקווריומים ובריכות נוי" מתמחה בתכנון, עיצוב והקמה בכל גודל וצורה, תחת מסגרת תקציב נוחה. אנו מבצעים את כל המדידות הדרושות, ולאחר אישור התכנית נבצע התקנה של הציוד הנדרש ועיצוב האקווריום עד השלב הסופי של תפקוד כל המערכות החשמליות כנדרש ובחירה משותפת של סוג, גודל וכמות דגי-הנוי המתאימים לטעמכם ולגודל האקווריום הנבחר.

בניית אקווריום

מיטב חומרי הגלם והציוד

כאן נדגיש כי אנו עובדים עם מיטב חומרי הגלם והציוד הקיים בתחום האקווטיקה, תוך שילוב של מערכות חכמות בעלות טכנולוגיה חדישה ובעלות תו-תקן בטיחותי, וכל זאת באחריות ארוכת טווח על הציוד המסופק על-ידינו. בעזרת המערכות והציוד שאותם אנו מספקים, הלקוח יוכל להעניק טיפול תקופתי מינימאלי באקווריום, ליצור מים צלולים וראויים לגידול דגי-נוי, וכפועל יוצא מכך ליהנות מתוצאות מרהיבות ולחסוך בעתיד כסף וזמן יקר.

בניית אקווריום

סוגי אקווריומים אשר אנו בונים:

בין לקוחותינו

חברתנו עוסקת בבניית אקווריומים ופרויקטים במגזר הפרטי והעסקי, הציבורי, בגופים מוסדיים, רשויות מקומיות,חברות בנייה קבלניות, אולמות וגני אירועים וכו'.
כמו כן פרויקטים מיוחדים לאדריכלים ומעצבי פנים, לבניית אקווריומים בבתים, משרדים, עסקים ובכל מקום אחר.

 

צור קשר

הנכם מוזמנים ליצור קשר ולקבל ייעוץ ראשוני ללא התחייבות – טופס יצירת קשר נמצא בתחתית העמוד או – לחץ כאן