052-220-5015

"מנדרין – אקווריומים ובריכות נוי" מקשיבים לצרכים ולחזון העיצובי של האדריכלים ומעצבי הפנים שאיתם אנו עובדים, במתן מענה לעיצוב האלמנט החי שהוא גם פונקציונלי וגם אסתטי, וגם ייחודי לסגנון החיים של יושבי הבית.

כל פרויקט של אקווריום או בריכת נוי שאנו מעצבים הוא ייחודי ומיוחד, גם עבורכם כבעלי מקצוע אשר רוצים לגרום ללקוח לרמת סיפוק מקסימאלית, וגם עבורנו.

פרויקטים לאדריכלים ומעצבי פנים

השפה העיצובית שלנו בבניית אקווריום או בבניית בריכת נוי, היא בעיקרה קווים טבעיים, נקיים ופונקציונאליים, המביאים לתוצאה של חלל יוקרתי, לא עמוס, משולב במשחקי אור וצבע ובאלמנטים בעלי נוכחות דרמטית.

התכנון הוא ייחודי לכל פרויקט ופרויקט ונעשה בשיתוף פעולה מלא עם האדריכל או מעצב הפנים, צרכיו, רצונותיו ופיקוחו על יישום התוכניות בשטח.

כל פרויקט בניית אקווריום או בריכת נוי לאדריכלים ומעצבי פנים נעשה בהקפדה ובשמירה על יחס אישי ומקצועי לאורך כל התהליך, הן ללקוח שלכם והן אליכם כבעלי מקצוע. כמו כן ישנה הקפדה על מסגרת התקציב ולוחות זמנים שנקבעו מראש.

בניית אקווריומים למעצבי פנים

בניית אקווריום לאדריכלים ומעצבי פנים

בניית אקווריום לאדריכלים ומעצבי פנים, המכיל בתוכו דגים צבעוניים ומגוון רחב של דקורציות כגון סלעים, גזעים וצמחים המדמים את הטבע הוא מרתק ומהווה אלמנט עיצובי ואטרקטיבי בפני עצמו בשנים האחרונות. אקווריום מעוצב אשר ממוקם בבית, במשרד, במסעדה ובכל מקום אחר משרה נופך עיצובי שמשפיע על חוויית השהיה והאירוח, כך שדגים מתרוצצים מצד לצד בתוך האקווריום המעוצב ויוצרים מראה מרתק ומסקרן.

כמו כן בניית אקווריומים בסטנדרטים של אדריכלים ומעצבי פנים הוא לא רק זכוכית ודגים יפים, אלא גם רהיט בפני עצמו. הבסיס שעליו יושב האקווריום צריך קודם כל לשאת את משקלו, אך כמובן להוות רהיט ע"י חיפוי נגרות, גבס, דק וכל תכנון עיצובי אחר אשר עולה ברוחכם.

חשוב לזכור שהאקווריום הוא גם מערכת ביולוגית אשר מחזיקה בעלי-חיים ולכן לא די בכך שנציב את האקווריום אצל הלקוח שלכם ונגמר הסיפור, אלא צריך לדעת כיצד לתכנן את האקווריום עם ציוד ומערכות טכניות מתאימות, איכותיות וכמובן בטיחותיות. לכן האקווריומים אשר אנו בונים יחד עם הידע והניסיון שרכשנו במשך השנים, מתוכננים באופן אולטימטיבי לתחזוקתם באופן יעיל ופרקטי, הן על-ידינו והן על-ידי בעליהם.

אקווריום לאדריכלים ומעצבי פנים אפשר לבנות בכל גודל וצורה בהתאם לחלל הקיים. על כן אם אתם מחפשים נגיעה עיצובית ייחודית שתשדרג ללקוח שלכם את הבית, העסק, החנות או כל מקום אחר, חשוב להיוועץ עם חברה מקצועית שתסייע לכם להתאים את האקווריום, המיקום, הציוד הטכני וכדומה. "מנדרין אקווריומים ובריכות נוי" נשמח ללוות אתכם בבחירת אקווריום מעוצב ויוקרתי מהשלב התכנוני ועד ליישום בשטח.

בניית בריכות נוי לאדריכלים ומעצבי פנים

בניית בריכת נוי לאדריכלים ומעצבי פנים, המכילה בתוכה דגים צבעוניים ומגוון רחב של צמחי מים טרופיים וסלעים שונים היא מרתקת ומהווה אלמנט עיצובי ואטרקטיבי בכל גינה, חצר או מבואה. בריכת נוי ודגים משרה נופך עיצובי שמשפיע על חוויית השהיה והאירוח, כך שנוצר מחזה טבעי ופסטורלי ע"י השילוב המנצח של דגים, צמחים וצליל פכפוך המים.

בניית בריכת נוי בסטנדרטים של אדריכלים ומעצבי פנים היא לא רק "בור מים" ודגים יפים, אלא גם פיסת טבע דקורטיבית. מסביב לבריכה קיימים סוגי סלעים וחלוקי נחל מיוחדים אשר הופכים את "בור המים" לנביעת מים טבעית ומלאה בחיים.

חשוב לזכור שבריכת הנוי היא גם מערכת ביולוגית אשר מחזיקה בעלי-חיים וצמחים ולכן לא די בכך שנחפור בור אצל הלקוח שלכם וכך נגמר הסיפור, אלא צריך לדעת כיצד לתכנן את בריכת הנוי עם ציוד ומערכות טכניות מתאימות, איכותיות וכמובן בטיחותיות. לכן בריכות הנוי והדגים אשר אנו בונים יחד עם הידע והניסיון שרכשנו במשך השנים, מתוכננות באופן אולטימטיבי לתחזוקתן באופן יעיל ופרקטי, הן על-ידינו והן על-ידי בעליהן.

בריכת נוי לאדריכלים ומעצבי פנים אפשר לבנות בכל גודל וצורה בהתאם לחלל הקיים. על כן אם אתם מחפשים נגיעה עיצובית משולבת עולם המים שתשדרג ללקוח שלכם את חצר הבית או מבואת הכניסה, חשוב להיוועץ עם חברה מקצועית שתסייע לכם להתאים את בריכת הנוי, מיקומה והציוד הטכני. "מנדרין אקווריומים ובריכות נוי" נשמח ללוות אתכם בבניית בריכת נוי מהשלב התכנוני ועד ליישום בשטח.

יצירת קשר

אם אתם אדריכלים או מעצבי פנים ואתם מעוניינים בבניית אקווריום או בריכת נוי כפרויקט עבור הלקוח שלכם, אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר לקבלת ייעוץ ללא התחייבות.
פרטי יצירת קשר נמצאים בתחתית העמוד או –לחץ כאן.