052-220-5015

אקווריום רימלס

אקווריום רימלס הוא אקווריום אשר בנוי ללא חיזוקים ומכסים בחלקו העליון ולכן יבנה בד"כ מזכוכית בעובי 15 מ"מ או 19 מ"מ- תלוי במידות האקווריום.

עובי זכוכית זה מהווה שטח הדבקה גדול יותר בין הזכוכיות ולכן בדרך זאת ניתן לוותר על חיזוקים בחלקו העליון של האקווריום. ניתן לראות אקווריומים כאלו בד"כ אצל מגדלי אקווריום ריף אלמוגים או אקווריום צמחייה.

עובי הזכוכית הגדול (15 או 19 מ"מ) של אקווריום רימלס נותן לזכוכית גוון ירקרק עדין כיוון שזכוכית מכילה בתוכה "עופרת" מה שגורם לה להיות חזקה יותר- זכוכית זאת נקרת "קריסטל". ישנם מגדלים אשר גוון זה של ה-"קריסטל" מפריע להם לעין ולכן מבקשים לבנות עבורם את אקווריום הרימלס מזכוכית "אקסטרה קליר" שהנה זכוכית אשר לא מכילה בתוכה את ה-"עופרת" ולכן נעלם ממנה הגוון הירקרק והיא נראית כשקופה יותר מאשר הזכוכית "קריסטל" הרגילה.

ראוי לציין כי זכוכית ה-"אקסטרה קליר" (השקופה יותר) יקרה יותר ולכן כאשר נעשה שימוש בזכוכית זאת הוא יבוא לידי ביטוי בחזית האקווריום (פאה אחת) או בפאות נוספות של אקווריום הרימלס בהתאם לתקציב ולמיקום האקווריום בחלל. תחתית האקווריום כמובן תהיה בנויה מזכוכית "קריסטל" רגילה בכדי לחסוך עלויות.

מאפיין נוסף באקווריום רימלס הוא שימוש בסיליקון שקוף במקום בסיליקון בצבע שחור.

הקמה ובניית אקווריום רימלס מתבצעת במלואה על ידי חברת "מנדרין-אקווריומים ובריכות נוי" משלב התכנון ועד שלב הביצוע – לחץ כאן לקבלת הצעת מחיר

אקווריום רימלס