052-220-5015

אקווריום מעוצב ויוקרתי

בניית אקווריום מעוצב ויוקרתי המכיל בתוכו דגים צבעוניים ומגוון רחב של דקורציות כגון סלעים, גזעים וצמחים המדמים את הטבע הוא מרתק ומהווה אלמנט עיצובי ואטרקטיבי בפני עצמו בשנים האחרונות.

אקווריום מעוצב אשר ממוקם בבית, במשרד, במסעדה ובכל מקום אחר משרה נופך עיצובי שמשפיע על חוויית השהיה והאירוח, כך שדגים מתרוצצים מצד לצד בתוך האקווריום המעוצב ויוצרים מראה מרתק ומסקרן.

אקווריום מעוצב ויקרתי הוא גם מערכת ביולוגית אשר מחזיקה בעלי-חיים ולכן לא די בכך שנציב את האקווריום בבית ורק ליהנות ממנו, אלא צריך לדעת כיצד לתכננו עם ציוד ומערכות טכניות מתאימות, איכותיות וכמובן בטיחותיות. לכן האקווריומים אשר אנו בונים יחד עם הידע והניסיון שרכשנו במשך השנים, מתוכננים באופן אולטימטיבי לתחזוקת האקווריום באופן יעיל, נוח ופרקטי לטווח הארוך.

כמו כן אקווריום מעוצב ויוקרתי הוא לא רק זכוכית ודגים יפים, אלא גם רהיט בפני עצמו. הבסיס שעליו יושב האקווריום צריך קודם כל לשאת את משקלו, אך כמובן להוות רהיט ע"י חיפוי נגרות, גבס, דק וכל תכנון עיצובי אחר אשר עולה ברוחכם.

"מנדרין – אקווריומים" מקשיבים לצרכים ולחזון העיצובי של האנשים שאיתם אנו עובדים, במתן מענה של בניית אקווריום מעוצב ויוקרתי שהוא גם פונקציונלי וגם אסתטי, וגם ייחודי לסגנון החיים של יושבי הבית, כך שבכל סוף יום עבודה יהיה נעים לשבת אל מול האקווריום המעוצב וליהנות מפיסת הטבע אשר תורמת ליצירת אווירה רגועה ושלווה.

בניית אקווריומים

השפה העיצובית בבניית אקווריום מעוצב ויוקרתי

השפה העיצובית שלנו בבניית אקווריום מעוצב ויקרתי היא בעיקרה קווים טבעיים, נקיים ופונקציונאליים, המביאים לתוצאה של חלל יוקרתי, לא עמוס, משולב במשחקי אור וצבע ובאלמנטים בעלי נוכחות דרמטית. התכנון של אקווריום מעוצב הוא ייחודי לכל פרויקט ופרויקט ונעשה בשיתוף פעולה עם לקוחותינו. כמו כן האקווריום המעוצב נבנה בהקפדה ובשמירה על יחס אישי ומקצועי לאורך כל התהליך תחת הקפדה על לוחות זמנים ומסגרת תקציב שנקבעו מראש.

אקווריום מעוצב משדרג את החלל

אקווריום יוקרתי מעוצב אפשר לבנות בכל גודל וצורה בהתאם לחלל הקיים. על כן אם אתם מחפשים נגיעה עיצובית ייחודית שתשדרג את הבית, העסק, או כל מקום אחר, חשוב להיוועץ עם איש מקצוע שיסייע לכם להתאים את האקווריום, המיקום, הציוד הטכני וכדומה. "מנדרין אקווריומים" נשמח ללוות אתכם בבחירת אקווריום מעוצב ויוקרתי מהשלב התכנוני ועד ליישום בשטח.

לפרטים נוספים ודרכי יצירת קשר: "מנדרין – בניית אקווריומים"